Menu
Your Cart
We inform you that cookies are used on this website. Cookies store information about the pages a user has visited. The data is anonymous and helps to offer you relevant content and advertising.By continuing to use this site, you agree that we will accumulate and use cookies in your device. You can revoke your consent at any time by changing your browser settings and deleting the saved cookies.

Beam Electrolux (Canada)


Tehniskais raksturojums un cenas:
Modele625SB650TB675SC700TC
Cena900,- EUR998,- EUR1 100,- EUR1 390,- EUR
Dzīnēja tipsHE Flow-Thru, taisni caurHE Flow-Thru, taisni caurHE Flow-Thru, taisni caurHE Flow-Thru, taisni caur
Strāvas patēriņš, Vt1500150016001600
Izlādēšana, mm ūdens kolonnas3250343034803610
Izlādēšana, kPa31,933,634,235,4
Gaisa plūsmas izmantošana, m3/st175,3184184190,4
Iesūkšanas jaudīgums, aeroVt625650675700
Gaisa izmantošana, l/s48,750,65152,9
Patsnokratāmais filtrs
Filtra piesucinātība GORE-TEX
Izplūdes tīrīšanas pakāpe (daļiņas mazāk nekā 1 mikrona)99,50%99,50%99,50%99,50%
Patentēta dzinēja sistēmas skaņas izolācija
Trokšņa līmenis, Db68686868
Antivibrācijas sistēma
Sistēma Atlis
Izpūtējs komplektā
Antibakteriāla plastiskā konteinera-miskastes piesucinatība
Papildus rozete uz korpusa
Tīrīšanas laukums, m2300500650750
Maksimālais gaisa kanālu garums35507080
Bloka augstums, sm9110891108
Bloka dziļums, sm38383838
Bloka platums, sm36363636
Atkrituma urnas kapacitāte, l15151515
Filtrs HEPApēc izvēlepēc izvēlepēc izvēlepēc izvēle
Parvaldība uz šļūtenes roktura
Displejs ar gaismu uz putekļsūcēja roktura
Displeja noradījumi:
-Putekļsūcēja ieslēgšanas indikators
-Displeja sensors
-Konteinera uzpildīšanas indikators
-Iesūkšanas jaudīgums (baros)
-Ātruma strāvas indikators(4 līmenis)
-Indikators šļūtenes savienojums
- Pulkstenis
-Dzinēja problēmu indikators
-Kļūdu kodi
Energobloka navigācijas pogas

Cenas norādītas PVN

Beam Electrolux Platinum - tehniskais raksturojums un cena.

Cena590 EUR--- EUR930 EUR--- EUR1 290 EUR--- EUR1 580 EUR
Modelis335355385385 LCD398398 LCD3500
Tīrīšanas platība, m22705607007009309301200
Gaisa vadu maksimālais garums , m30508080100100120
Motora veidsby-pass,by-pass,by-pass,by-pass,by-pass,by-pass,by-pass,
Patērējamā jauda, W1650175018001800170017003000
Iesūknēšanas jauda, aero Vt590630670670700700868
Augstums, sm89106.5106.5106.5106.5106.5112
Diametrs, sm2828282835.535.535.5
Svars, kg13141515191927
Putekļu savācēja tilpums13151515272731

Cenas norādītas PVN

Code: 3500
Model: SC3500 Voltage 230 V / 240 V Airwatts 1200 Airfl ow (l/s) 122 Waterlift (mm) 3350 Motor Dual By-Pass Max. Input Watts (W) 3700 Nom. Input Watts (W) 3200 Size (w x h) 35.5 cm X 106.5 cm Features: Sound Suppression (ASTM, IEC) 75 dB Sure-Seal Twist Bucket 25 L U..
1,499.92€
Ex Tax:1,239.60€
Code: 12211213
Variable speed control and 2-way communication with power unit from the hose handle Alliance Handle with on/off brushroll, on/off power and 4 levels of speed control. Crushproof, electric hose available in 30' and 35' lengths 3-in-1 Cleaning Tool clips to chrome telescopic wand and con..
199.00€
Ex Tax:164.46€
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)